El Hostel & Co

Główne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Posiłki/Napoje

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Komfortowy El Hostel & Co Santander oferuje pokój gier i muzykę na żywo, a Funicular del Río de la Pila jest w jedynie 1 km.

    Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Współczesnej Santanderu i Kantabrii znajduje się tylko 6 min piechotą od komfortowego hostelu, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Park im. Doktora Moralesa - w odległości 25 min spacerem. Półwysep Magdalena leży 3 km od hostelu. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Pomnik Los Raqueros, w odległości 14-minutowego spaceru.

    Na miejscu znajduje się restauracja a la carte. Goście mogą zjeść kolację w restauracji Pena Candil około 5 min pieszo od obiektu lub w restauracji El Italiano, w odległości 5-minutowego spaceru. El Hostel & Co jest położony nie więcej niż 100 m od przystanku autobusowego Plaza de las Estaciones i w zasięgu wzroku od dworca kolejowego w Santander.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 06:00 do 12:00
    Numer licencjiG11074

    Opcje pokoi w El Hostel & Co Santander

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    El Hostel & Co Santander Łóżka zdjęcie El Hostel & Co Santander Udogodnienia zdjęcie El Hostel & Co Santander Zlewozmywaki zdjęcie El Hostel & Co Santander Łazienka zdjęcie El Hostel & Co Santander Łóżka hostelowe
 zdjęcie El Hostel & Co Santander Łóżka zdjęcie El Hostel & Co Santander Korytarze zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 100 m²

    Maksymalna ilość: 1 gość

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    El Hostel & Co Santander Łóżka hostelowe
 zdjęcie El Hostel & Co Santander Zlewozmywaki zdjęcie El Hostel & Co Santander Łazienka zdjęcie El Hostel & Co Santander Łóżka hostelowe
 zdjęcie El Hostel & Co Santander Korytarze zdjęcie El Hostel & Co Santander Udogodnienia zdjęcie El Hostel & Co Santander Łóżka zdjęcie
    Family Private Bathroom Room

    Wielkość: 45 m²

    Maksymalna ilość: 4 goście

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    El Hostel & Co Santander Łóżka zdjęcie El Hostel & Co Santander Udogodnienia zdjęcie El Hostel & Co Santander Korytarze zdjęcie El Hostel & Co Santander Łóżka zdjęcie
    Pokój typu dormitory

    Wielkość: 70 m²

    Maksymalna ilość: 1 gość

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +

    Lokalizacja El Hostel & Co Santander

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o El Hostel & Co Santander

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    El Hostel & Co Santander